English

Saving Oseberg (SO)

Postadresse Postboks 6762 St. Olavs plass, 0130 Oslo
Besøksadresse Huk aveny 34
Vikingskiphuset
0287 Oslo
Stadkode 278530

Tilsette

Lista inneheld 6 tilsette.
Namn Telefon E-post Emneord
Andriulo, Fabrizio Postdoktor +47 22859512 fabrizio.andriulo@khm.uio.no
Boumans, Louis Prosjektleder +47 22859425 +47-45692408 louis.boumans@khm.uio.no
Braovac, Susan Konservator 22 85 93 40 47 37 03 38 (mob) susan.braovac@khm.uio.no Konservering, arkeologisk konservering, Osebergfunnene, alunkonservert tre
Harding, Stephen Ernest Professor II +44 78110 90635 s.e.harding@khm.uio.no
Steindal, Calin Constantin Forsker +47 22859952 c.c.steindal@khm.uio.no
Zisi, Angeliki Forsker +47 22859507 angeliki.zisi@khm.uio.no