English version of this page

Ansatte i Utstillings- og publikumsseksjonen

Personer 1 - 20 av 20
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Inge Bjørgen Bjørgen, Inge Overingeniør +47-22859973 +47-48048139 inge.bjorgen@khm.uio.no Utstillinger
Bilde av Karoline Dowson Dowson, Karoline Seniorrådgiver +47-22859536 +47-94886879 karoline.dowson@khm.uio.no
Bilde av Katherine Elliott Elliott, Katherine Universitetslektor +47-22859927 katherine.elliott@khm.uio.no Museumspedagogikk, Utstillinger
Bilde av Øivind Gulliksen Gulliksen, Øivind Seniorrådgiver +47-22859963 +47-90787318 +47 90787318 oivind.gulliksen@khm.uio.no Kommunikasjonsansvarlig
Bilde av Martin Hager-Saltnes Hager-Saltnes, Martin Universitetslektor +47-22859981 +47-97192535 martin.hager-saltnes@khm.uio.no Utstillinger, Museumspedagogikk
Hanssen, Lars Martin Seniorkonsulent +47-22135282 l.m.hanssen@khm.uio.no Innkjøp, Bestillingssystemet, Fakturaer, Drift
Bilde av Tone Cecilie Simensen Karlgård Karlgård, Tone Cecilie Simensen Universitetslektor +47-22859956 98649563 +47 98649563 t.c.s.karlgard@khm.uio.no Sosialantropologi, Utstillinger, museologi, Museumspedagogikk, Prosjektledelse
Bilde av Johnny Kreutz Kreutz, Johnny Grafisk designer 22 85 99 88 91 39 70 36 johnny.kreutz@khm.uio.no Kommunikasjon, Grafisk profil, Utstillinger, Nettpublisering, Grafisk design
Bilde av Tea Kristiansen Kristiansen, Tea Seniorkonsulent +47-93868769 +47 938 68 769 tea.kristiansen@khm.uio.no Kommunikasjon, sosiale medier
Bilde av Eili Lindøe Lindøe, Eili Overarkitekt +47-22859932 97510783 eili.lindoe@khm.uio.no
Listerud, Knut Prosjektleder +47-22851988 knut.listerud@khm.uio.no
Lorentzen, Henrik Overingeniør +47-22859975 henrik.lorentzen@khm.uio.no
Bilde av Mari S. Mathiesen Mathiesen, Mari S. Universitetslektor +47-22859955 +47-48114178 m.s.mathiesen@khm.uio.no Museumspedagogikk, Utstillinger, Nettpublisering, kommunikasjon
Bilde av Anette Maartmann-Moe Maartmann-Moe, Anette Avdelingsleder +47-22135291 +47-91729771 anette.maartmann-moe@khm.uio.no Butikk, Billetter, Personal, Reiseliv, Kontrakter, Marketing
Bilde av Asbjørn Ness Ness, Asbjørn Rådgiver +47-22859659 asbjorn.ness@khm.uio.no Nettredaktør
Bilde av Ellen Marie Næss Næss, Ellen Marie Universitetslektor +47-22135287 +47 99713602 e.m.nass@khm.uio.no Formidling, Arkeologi, Vikingtid, Norrøn mytologi
Perez, Augusto Førstekonsulent +47-22135283 augusto.perez@khm.uio.no
Bilde av Alexandra Europa Perez-Seoane Perez-Seoane, Alexandra Europa Prosjektleder +47-22859715 +47 41025127 a.e.perez-seoane@khm.uio.no
Bilde av Biljana Topalova-Casadiego Topalova-Casadiego, Biljana Seksjonssjef +47-22859969 +47-48138301 +47 48138301 biljana.topalova-casadiego@khm.uio.no
Vibe, Ingrid Førstekonsulent 22 85 99 10 ingrid.vibe@khm.uio.no Innkjøp, Drift, Butikk, Billetter, Reiseliv