English version of this page

Ansatte i Utstillings- og publikumsseksjonen

Personar 1 - 25 av 25
Namn Telefon E-post Emneord
Bilete av Jessica  Barlindhaug Angstreich Barlindhaug Angstreich, Jessica Koordinator for nye utstillinger, Vikingtidsmuseet +47 952 49 327 j.b.angstreich@khm.uio.no
Bilete av Inge Bjørgen Bjørgen, Inge Senioringeniør +47 22859973 inge.bjorgen@khm.uio.no Utstillinger
Bosy, Ava Rebecca Cecilie Sæbø Seniorkonsulent a.r.c.s.bosy@khm.uio.no
Bilete av Karoline Dowson – i permisjon Dowson – i permisjon, Karoline Seniorrådgiver +47 22859536 karoline.dowson@khm.uio.no Markedsføring, arrangement
Bilete av Katherine Valle Elliott Elliott, Katherine Valle Universitetslektor +47 22859927 k.v.elliott@khm.uio.no Utstillinger, Museumspedagogikk
Bilete av Øivind Gulliksen Gulliksen, Øivind Seniorrådgiver +47 22859963 +47 90787318 oivind.gulliksen@khm.uio.no Kommunikasjonsansvarlig
Bilete av Ida Marie Bjørknes Gaarder Gaarder, Ida Marie Bjørknes Rådgiver +47 22858641 +47 95212402 i.m.b.gaarder@khm.uio.no Nettredaktør
Bilete av Martin Hager-Saltnes Hager-Saltnes, Martin Universitetslektor +47 22859981 +47 97192535 martin.hager-saltnes@khm.uio.no Utstillinger, Museumspedagogikk
Hanssen, Lars Martin Seniorkonsulent +47 22135282 +47 93690811 l.m.hanssen@khm.uio.no Drift, Bestillingssystemet, Fakturaer, Innkjøp, B2B, Reiseliv, Butikk, Billetter
Jensen, Sara Heil Seniorrådgiver +4526746962 s.h.jensen@khm.uio.no formidling, Gamedesign, LARP, teater, handverk
Bilete av Tone Cecilie Simensen Karlgård Karlgård, Tone Cecilie Simensen Universitetslektor +47 22859956 +47 98649563 t.c.s.karlgard@khm.uio.no Sosialantropologi, Utstillinger, museologi, Museumspedagogikk, Prosjektledelse, Etnografi
Bilete av Johnny Kreutz Kreutz, Johnny Grafisk designer 22 85 99 88 91 39 70 36 91397036 johnny.kreutz@khm.uio.no Grafisk design, Utstillinger, Kommunikasjon, Grafisk profil, Illustrasjon
Bilete av Tea Kristiansen Kristiansen, Tea Seniorkonsulent +47 938 68 769 +47 938 68 769 tea.kristiansen@khm.uio.no Kommunikasjon, sosiale medier, Markedsføring
Bilete av Eili Lindøe Lindøe, Eili Overarkitekt +47 22859932 eili.lindoe@khm.uio.no
Listerud, Knut Prosjektleder +47 22851988 knut.listerud@khm.uio.no
Bilete av Henrik Lorentzen Lorentzen, Henrik Overingeniør +47 22859975 91663034 henrik.lorentzen@khm.uio.no
Bilete av Anette Maartmann-Moe Maartmann-Moe, Anette Seniorrådgiver +47 22135291 +47 91729771 anette.maartmann-moe@khm.uio.no Butikk, Billetter, Personal, Reiseliv, Kontrakter, Marketing
Bilete av Ellen Marie Næss Næss, Ellen Marie Universitetslektor +47 22135287 +47 99713602 e.m.nass@khm.uio.no Formidling, Arkeologi, Vikingtidsmuseet, Vikingtiden, Norrøn mytologi
Bilete av Toril Rokseth Rokseth, Toril Seksjonssjef 95764972 toril.rokseth@khm.uio.no
Stenberg, Marianne Hahn 92030575 mariahah@khm.uio.no
Sunde, Benedicte Therese Grøttland Prosjektleder +47 22851923 b.t.g.sunde@khm.uio.no
Bilete av Cornelia Maria Tarean Tarean, Cornelia Maria Førstekonsulent c.m.tarean@khm.uio.no
Thiis-Messel, Caroline Avdelingsleder 97758786 caroline.thiis-messel@khm.uio.no
Bilete av Ingrid Vibe Vibe, Ingrid Seniorkonsulent 22 85 99 10 ingrid.vibe@khm.uio.no Innkjøp, Drift, Butikk, Billetter, Reiseliv
Bilete av Mari Parelius Wammer Wammer, Mari Parelius Rådgiver 48039450 m.p.wammer@khm.uio.no Kommunikasjon, sosiale medier, Markedsføring