English version of this page

Personer - Side 8

Søk etter ansatte

Personar 176 - 196 av 196
Namn Telefon E-post Emneord
Bilete av Margunn Veseth Veseth, Margunn Konservator 22 85 95 10 932 10 107 margunn.veseth@khm.uio.no Konservering
Bilete av Ingrid Vibe Vibe, Ingrid Seniorkonsulent 22 85 99 10 ingrid.vibe@khm.uio.no Innkjøp, Drift, Butikk, Billetter, Reiseliv
Bilete av Vegard Vike Vike, Vegard Overingeniør - Arkeologisk konservering +47-95821322 v.a.vike@khm.uio.no Konservering, Gjenstandskunnskap, Rekonstruksjon, Vikingtid, Middelalder
Visnes, Tom Øyvind Rådgiver t.o.visnes@khm.uio.no
Vogt, David Førsteamanuensis +47 22851855 david.vogt@khm.uio.no Arkeologi
Bilete av Marit Væhle Væhle, Marit Seniorkonsulent +47 22859924 91821710 marit.vahle@khm.uio.no
Bilete av Anne Vaalund Vaalund, Anne Rådgiver +47 22844247 anne.vaalund@khm.uio.no Museum, fotografier, databaser, historie, dokumentasjon, formidling
Bilete av Mari Parelius Wammer Wammer, Mari Parelius Rådgiver 48039450 m.p.wammer@khm.uio.no Kommunikasjon, sosiale medier, Markedsføring
Bilete av Tone Wang Wang, Tone Seniorrådgiver +47 22851915 97021201 tone.wang@khm.uio.no Sosialantropologi, Etnografi, Utstillinger
Wangen, Vivian Forsker +47 22859649 vivian.wangen@khm.uio.no Arkeologi
Bilete av Gro Birgit Ween Ween, Gro Birgit Professor +47 22845919 g.b.ween@khm.uio.no Arktis, Australia, Sosialantropologi, Etnografi, Urfolk, Menneske-dyr relasjoner, Verdensarv, Rettigheter, Forvaltning, Materialitet
Bilete av Camilla Cecilie Wenn Wenn, Camilla Cecilie Rådgiver +47 22859435 +47 90404209 c.c.wenn@khm.uio.no Bosetningsarkeologi, Graver, Jernfremstilling, Jernvinne, Tjæremile, dyrkningsspor, Jernalder, Vikingtid, Tyrkia, Italia, klassisk arkeologi, romersk keramikk, vann og drenering
Winther, Torgeir Rådgiver +47 47644427 torgeir.winther@khm.uio.no
With, Ruben Overingeniør ruben.with@khm.uio.no
Bilete av Kristel Zilmer Zilmer, Kristel Professor kristel.zilmer@khm.uio.no Runologi, Skriftkultur, Epigrafi, Norrøn filologi, Ikonografi, Arkeologiske gjenstander, Tekstualitet, Materialitet, Resepsjon
Bilete av Angeliki Zisi Zisi, Angeliki Overingeniør +47 22859507 angeliki.zisi@khm.uio.no Arkeologisk konservering, Feltkonservering, Underwater excavation, In situ protection, Wood identification
Znotins, Ralfs Seniorkonsulent +47 22859513 ralfs.znotins@khm.uio.no Databaser, Etnografi, Katalogisering, Klassifikasjon, Sosialantropologi
Bilete av Einar Østmo Østmo, Einar einaro@extern.uio.no Arkeologi
Bilete av Mari Arentz Østmo Østmo, Mari Arentz Rådgiver +47 22859845 97128410 m.a.ostmo@khm.uio.no Arkeologi, Jernalder, Vikingtiden, Identitet, Graver, Bosetningsarkeologi
Bilete av Hanne Lovise Aannestad Aannestad, Hanne Lovise Senioringeniør +47 22859980 40551565 h.l.aannestad@khm.uio.no Arkeologi, vikingtid, jernalder, museologi, Arkeologiske gjenstander og samlinger, samlingsforvaltning
Bilete av Bjarte Aarseth Aarseth, Bjarte Senioringeniør 3D-skanning, billedskjærer +47 22135297 +47 41451115 41451115 b.e.aarseth@khm.uio.no Viking, Vikingskip, Oseberg, Oseberg ship, Woodcarving, Drager, Dragons, Treskjering, Treskjæring, Billedskjærar, Autodesk Inventor, Mudbox, Z-brush, Rhinoceros, Rhino, Illustraiter