English version of this page

Ansatte i Seksjon for samlingsforvaltning - Side 2

Personar 26 - 47 av 47
Namn Telefon E-post Emneord
Bilete av Kaja Kollandsrud Kollandsrud, Kaja Førsteamanuensis +47 22859564 400 43 923 kaja.kollandsrud@khm.uio.no Konservering, Middelalder, Kunstteknologi, Materiell kultur, Visuell kultur, Polykromi, Rekonstruksjon, Skulptur
Kristensen, Steinar Senioringeniør +47 22859676 +47 90178298 steinar.kristensen@khm.uio.no Arkeologi, Feltdokumentasjon, GIS, Intrasis, Drone, Jernalder, Brettspill, Fotogrammetri, RTI, Databaser, MUSIT
Bilete av Hartmut Kutzke Kutzke, Hartmut Førsteamanuensis +47 22859477 +4797985024 hartmut.kutzke@khm.uio.no Konservering, farger og pigmenter, edelsteiner og metaller, kjemiske analyser, kunstteknologi, vitenskapshistorie, bio-inspirerte konserveringsmiddler, Oseberg tekstilene
Bilete av Arul Narendran Narendran, Arul Senioringeniør +47 22851921 +47 99644080 +4799644080 arul.narendran@khm.uio.no Lokal-IT
Nilsson, Anders Helseth Overingeniør +47 22859502 a.h.nilsson@khm.uio.no
Bilete av Maria Pakholok Pakholok, Maria Overingeniør maria.pakholok@khm.uio.no
Pandey, Karianne Labråten Førstekonsulent +47 22859333 k.l.pandey@khm.uio.no
Pantos, George Alexis Overingeniør g.a.pantos@khm.uio.no
Bilete av Line Christin Petzold Petzold, Line Christin Konservator +47 90830165 +47 98488018 l.c.petzold@khm.uio.no Konservering, Utstillinger, Utlån
Bilete av Magne Samdal Samdal, Magne Senioringeniør +47 22859378 +4790862202 90862202 magne.samdal@khm.uio.no Arkeologi, GIS, Jernalder, Vikingtid, Dokumentasjon, Metodeutvikling
Bilete av Brynjar Sandvoll Sandvoll, Brynjar Fagkoordinator 90 05 63 02 brynjar.sandvoll@khm.uio.no Konservering, Arkeologiske gjenstander, Feltkonservering
Bilete av Nalini Sharma Sharma, Nalini Konservator / Overingeniør +47-22859977 / +47-22859521 nalini.sharma@khm.uio.no Konservering, Klær og tekstiler, Kunsthistorie, Sør-Asia, Sørøst- Asia
Bilete av Linn Kristin Solheim Solheim, Linn Kristin Senioringeniør 97071074 l.k.solheim@khm.uio.no Konservering, malerikonservator, Middelalderkunst, Klima
Bilete av Calin Constantin Steindal Steindal, Calin Constantin Forsker +47 22859952 c.c.steindal@khm.uio.no
Storbekk, Elin Konservator (overingeniør) +47-90138727 e.c.storbekk@khm.uio.no Konservering, Arkeologiske gjenstander, Utstillingsproduksjon, Utlån
Bilete av Mårten Teigen Teigen, Mårten Overingeniør +47 90146729 marten.teigen@khm.uio.no SF, Fotograf
Tesfamariam, Ermias Beyene Senioringeniør +47 22859632 +4745798990 e.b.tesfamariam@khm.uio.no
Bilete av Espen Uleberg Uleberg, Espen Gruppekoordinator +47-22859653 +47-90995091 espen.uleberg@khm.uio.no Dokumentasjon, Databaser, MUSIT, UniMus
Bilete av Margunn Veseth Veseth, Margunn Konservator 22 85 95 10 932 10 107 margunn.veseth@khm.uio.no Konservering
Bilete av Vegard Vike Vike, Vegard Overingeniør - Arkeologisk konservering +47-95821322 v.a.vike@khm.uio.no Konservering, Gjenstandskunnskap, Rekonstruksjon, Vikingtid, Middelalder
Bilete av Angeliki Zisi Zisi, Angeliki Overingeniør +47 22859507 angeliki.zisi@khm.uio.no
Bilete av Bjarte Aarseth Aarseth, Bjarte Overingeniør 3D-skanning, billedskjærer +47 22135297 +47 41451115 b.e.aarseth@khm.uio.no Viking, Vikingskip, Oseberg, Oseberg ship, Woodcarving, Drager, Dragons, Treskjering, Treskjæring, Billedskjærar, Autodesk Inventor, Mudbox, Z-brush, Rhinoceros, Rhino, Illustraiter